Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 19.06.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Давай поговоримо про секс. Випуск 16 (15.05.2018)
23:31
[СТБ] Давай поговоримо про секс. Випуск 16 (15.05.2018)

Давай поговоримо про секс

Додано випуск програми "Давай поговоримо про секс" за 15 травня 2018 року.

Секс на камеру. Шоу Давай поговоримо про секс 4 сезон 15 випуск від 15.05.18 продовжує зривати завіси з багатьох таємниць інтимного життя. І сьогодні ми відверто обговоримо не тільки секс, але і всі аспекти цікавої гри «сам собі режисер». Зйомки домашнього секс-відео – відмінний спосіб освіжити стосунки та внести пристрасть у ліжко. Але чи варто переступати через себе на благо партнера, якщо ви не відчуваєте в собі таланту еротичного жанру? І що потрібно, щоб відзняти дійсно красивий фільм вашого кохання?

"Давай поговоримо про секс" – науково-популярна та освітня програма. Мета проекту – розібратися у найбільш відвертих питаннях, які хвилюють кожного з нас, але з якими ми або не знаємо до кого звернутися, або просто соромимося про них говорити.

У кожному випуску героями програми буде пара в якої через сексуальні проблеми руйнуються стосунки. За допомогою новітніх технологій, найкращих фахівців і незвичайних експериментів проект розбереться в самих складних, на перший погляд, проблемах інтимного життя. А також розповість і покаже, як їх вирішити.

Крім основних героїв, в студії присутні люди, які зіткнулися з такою ж проблемою, і готові поділитися своїм досвідом.

Прем’єра шоу відбулася 5 червня 2014 року.

Канал: СТБ.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2018, травень, Корисні поради, СТБ, давай поговоримо про секс, 15 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: