Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 28.05.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Давай поговоримо про секс. Випуск 10 (03.04.2018)
23:21
[СТБ] Давай поговоримо про секс. Випуск 10 (03.04.2018)

Давай поговоримо про секс

Додано випуск програми "Давай поговоримо про секс" за 3 квітня 2018 року.

Дивіться в шоу Давай поговоримо про секс 3.04.18 "В ліжку з фетишистиом". Сьогодні в студію прийшла пара: Аркадій і Юлія. Вони живуть разом вже 12 років і ростять десятирічного сина. Зовсім недавно дружина з’ясувала, що Аркадій є фетишистом. Чоловікові приносить задоволення, коли він під час сексу одягається в жіночу білизну. Також Аркадію подобається, коли дружина в ліжку головна.

"Давай поговоримо про секс" – науково-популярна та освітня програма. Мета проекту – розібратися у найбільш відвертих питаннях, які хвилюють кожного з нас, але з якими ми або не знаємо до кого звернутися, або просто соромимося про них говорити.

У кожному випуску героями програми буде пара в якої через сексуальні проблеми руйнуються стосунки. За допомогою новітніх технологій, найкращих фахівців і незвичайних експериментів проект розбереться в самих складних, на перший погляд, проблемах інтимного життя. А також розповість і покаже, як їх вирішити.

Крім основних героїв, в студії присутні люди, які зіткнулися з такою ж проблемою, і готові поділитися своїм досвідом.

Прем’єра шоу відбулася 5 червня 2014 року.

Канал: СТБ.

Категорія: Корисні поради | | Теги: Корисні поради, 3 квітня, квітень, СТБ, 2018, давай поговоримо про секс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: