Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Битва екстрасенсів-17. Випуск 5 (29.10.2017)
23:55
[СТБ] Битва екстрасенсів-17. Випуск 5 (29.10.2017)

Битва екстрасенсів-17

Додано 5 випуск 17 сезону програми "Битва екстрасенсів" за 29 жовтня 2017 року.

Сьогодні екстрасенси будуть дізнаватися стать дитини вагітних дівчат в студії. Чим більше правильних відповідей, тим більше шансів пройти в наступний етап битви. Для проходження наступного випробування, екстрасенси їдуть в село Верхня Криниця. Там їм належить розгадати таємницю загибелі двох братів. Їх догляд став шоком для родичів і односельчан, адже ніщо не віщувало біди. Батьки чоловіків переживають за життя свого онука, бабусі останнім часом часто сняться сни такого змісту. Допомогти можуть тільки екстрасенси.

В сімнадцятому сезоні «Битви екстрасенсів» в битві зійдуться представники найрізноманітніших шкіл і напрямків. Від традиційних медіумів, емпатії і чаклунів до представників індійської магії, демонологів, жриць культу смерті, міських шаманів і духовних практиків.

«Битва екстрасенсів» - це формат британського шоу «Psyhic Challenge». Програму вела знаменита англійська телеведуча Тріша Годдар. Після перегляду шоу 15% телеглядачів зізналися, що стали вірити в екстрасенсів. А 6%, навпаки, переконалися в тому, що чудес не буває - лише добре спрацьовані фокуси.

В ході реаліті-шоу учасники, що пройшли попередні випробування, намагаються довести телеглядачам свої надприродні здібності.

За кожним випробуванням стежать експерти. Кожного тижня спостерігачі вирішують, хто з екстрасенсів краще за інших в цей раз проявив здібності, а хто повинен покинути шоу.

17 сезон української "Битви екстрасенсів" стартував 1 жовтня 2017 року.

Ведучий програми: Павло Костіцин.

Телеканал: СТБ.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: 2017, жовтень, 29 жовтня, битва екстрасенсів, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: