Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Битва екстрасенсів-12. Випуск 4 (27.10.2013)
11:13
[СТБ] Битва екстрасенсів-12. Випуск 4 (27.10.2013)
Битва екстрасенсів-12

Додано 4 випуск 12 сезону програми "Битва екстрасенсів" за 27 жовтня 2013.

Одинадцять найсильніших ясновидців країни 2013 продовжуватимуть боротьбу за перемогу. Нагадаємо, що минулого разу, за рішенням журі, проект покинув Інгвар Ель Ворон з Латвії, і таким чином чоловіків-ясновидців стало на одного менше. Хто цього разу виявиться слабше і покине проект? І які випробування чекають екстрасенсів на цьому тижні?

Дванадцятий сезон «Битви екстрасенсів» проходить під егідою протистояння чоловіків-екстрасенсів і жінок-ясновидців. У новому сезоні між собою б'ються учасники з найвіддаленіших куточків планети.

«Битва екстрасенсів» - це формат британського шоу «Psyhic Challenge». Програму вела знаменита англійська телеведуча Тріша Годдар. Після перегляду шоу 15% телеглядачів зізналися, що стали вірити в екстрасенсів. А 6%, навпаки, переконалися в тому, що чудес не буває - лише добре спрацьовані фокуси.

В ході реаліті-шоу учасники, що пройшли попередні випробування, намагаються довести телеглядачам свої надприродні здібності.

За кожним випробуванням стежать експерти. Кожного тижня спостерігачі вирішують, хто з екстрасенсів краще за інших в цей раз проявив здібності, а хто повинен покинути шоу.

12 сезон української "Битви екстрасенсів" стартував 6 жовтня 2013 року.

Ведучий програми: Павло Костіцин.

Телеканал: СТБ.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: битва экстрасенсов 12 сезон, битва екстрасенсів, выпуск 4, 27 октября, все выпуски, Битва экстрасенсов, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: