« 1 2 ... 9 10 11 12 »
Наше Євро
Додано випуск програми "Наше Євро" за 10 червня 2012 року.
Підсумки матчу Іспанія - Італія
Підсумки фантастичного матчу "Іспанія - Італія", де попри боротьбу так і не визначився переможець. Свіжі новини від Олега Блохіна. Гості студії: Володимир Мунтян - найкращий футболіст СРСР 1969 року, Павло Шкапенко - екс-гравець збірної України
Категория: Спорт | Дата: 10.06.2012 | Комментарии (0)

Наше Євро
Фабрегас зрівнює рахунок
Через три хвилини після пропущеного м'яча, іспанці в матчі проти італійців проводять блискучу атаку, яку прекрасним ударом завершує Сеск Фабрегас.

Наше Євро
Ді Наталє виводить італійців вперед
Вийшовши на заміну в матчі проти збірної Іспанії, італієць Антоніо Ді Наталє забиває Ікеру Касільясу і виводить збірну Італії вперед.

Наше Євро
Наше Євро. Іспанія чи Італія?
Перед фантастичною битвою фаворитів турніру в студії "Наше Євро" зустрілися спортивні експерти та ветерани футболу. Подивимося, чи виправдається їх прогнози...

Наше Євро
Гомес приносить перемогу Німеччині
На 72 хвилині матчу Німеччина - Португалія Маріо Гомес після прекрасної передачі Самі Хедіри посилає м'яч в сітку воріт португальців.

Євро-2012
Додано 4 матч Чемпіонату Європи з футболу "Євро-2012" між збірними командами Нідерландів та Данії за 9 червня 2012 року.
Німеччина - Португалія

Група B.

Стадіон: «Львів Арена».
Головний суддя: Стефан Ланнуа

... Дивитися »

Категория: Спорт | Дата: 09.06.2012 | Комментарии (0)

Євро-2012
Голандія - Данія

Група B.

Стадіон: «ОСК Металіст», Харків.
Головний суддя: Дамір Скоміна.

Великий футбол

Додано 2 випуск програми "Великий футбол" за 9 червня 2012.

Гучна назва шоу виправдовує себе на всі 100%, оскільки це не чергове футбольне огляд з нудними співрозмовниками, а справжнє свято для всіх уболівальників і цінителів футболу.

Наше Євро
Додано випуск програми "Наше Євро" за 9 червня 2012 року.
Фан-зона. У Києві спокійно...
До столиці прибувають вболівальники з різних країн. Перші враження від міста та фанзони на Хрещатику, де зараз б'ється пульс "Євро".

Наше Євро
Наше Євро. Сюрприз від данців
У студії "Нашого Євро" аналізують свіжий результат матчу голандців з данцями. У студії - футбольний експерт Михайло Метревелі та екс-гравець збірної України Віталій Рева. Хтось з них програв парі і мусить віджиматися прямо у студії...

Наше Євро
Крон-Делі засмучує "помаранчевих"
Сталося не так, як гадалося! Після численних атак голландців забивають данці.

Наше Євро
Наше Євро. Голландці чи данці?

Наше Євро
Павлюченко: другий дотик і гол
Вийшовши на заміну, Павлюченко встиг не тільки віддати гольову передачу, а й розписатися в воротах чехів сам! Пройшовши вздовж штрафного, він точним ударом робить рахунок 4-1 на користь своєї команди.

Наше Євро
Дзагоєв - дубль!
Перший дубль на турнірі оформив гравець збірної Росії Алан Дзагоєв. Після прекрасного пасу Романа Павлюченко, Дзагоєв потужним ударом відправляє м'яч у сітку.

Наше Євро
Піларж дарує надію Чехії
Зламавши оборону збірної Росії, Піларж виходить один на один з Малафєєвим і легко відправляє м'яч у сітку.

Наше Євро
Широков технічно перекидає Чеха
Тонкий пас Аршавіна на Кержакова виливається в гольову передачу на Широкова, який технічно обігрує Чеха.

Наше Євро
Дзагоєв відкриває рахунок
На 17 хвилині швидка атака росіян дозволяє їм відкрити рахунок у матчі з чехами, завдяки точному удару Алана Дзагоєва.

Додано 1 випуск програми "Великий футбол" за 8 червня 2012.

Чемпіонат з футболу UEFA EURO-2012 стрімко набирає оберти і спеціально для висвітлення матчів першості Європи був створений дійсно масштабний проект у форматі розважального і в той же час пізнавального ток-шоу.

Категория: Спорт | Дата: 08.06.2012 | Комментарии (0)

Євро-2012
Додано 2 матч Чемпіонату Європи з футболу "Євро-2012" між збірними командами Росії та Чехії за 8 червня 2012 року.
Росія - Чехія

Група А.

Стадіон: «Міський стадіон», Вроцлав.
Головний суддя: Ховард Уебб

Євро-2012
Додано 1 матч Чемпіонату Європи з футболу "Євро-2012" між збірними командами Польщі та Греції за 8 червня 2012 року.
Польща - Греція

Група А.

Стадіон: «Національний стадіон», Варшава.
Головний суддя: Карлос Веласко

Наше Євро
Додано випуск програми "Наше Євро" за 8 червня 2012 року.
Наше Євро. Перші підсумки

Наше Євро
За хвилину до відкриття
У день відкриття "Євро – 2012" для глядачів каналу працюють ведучі – Андрій Столярчук і Яна Павлова. До студії завітає футболіст, який першим забив сто м’ячів у вищому дивізіоні України – Сергій Ребров, помічник головного тренера футбольного клубу "Динамо" (Київ).

Наше Євро
Гол Салпінгідіса
Як кажуть, заміна тренера спрацювала. Салпінгідіс вийшов на поле у 2 таймі і повернув грекам надію у матчі проти господарів чемпіонату.

Наше Євро
Левандовськи відкриває лік голам Євро-2012
17 хвилина матчу відкриття і грецькі редути не встояли. Роберт Левандовськи записує на себе перший гол Євро.

Наше Євро
Варшава. Церемонія відкриття "Євро-2012"
На Національному стадіоні у Варшаві, за 20 хвилин до старту першого матчу, пройшла церемонія відкриття Євро-2012. Концепцію церемонії розробив креативний директор компанії Flimmaster Events Марко Баліч.

Наше Євро
Додано випуск програми "Наше Євро" за 7 червня 2012 року.
Шевченко і Воронін розім'ялися на парковці
Російський співак Іраклі зняв кліп на неофіційний гімн Євро-2012 "Give it all to you". Компанію йому склали такі зірки футболу, як Андрій Шевченко, Андрій Воронін, Роман Павлюченко, Юрій Жирков і Олександр Самедов.
Категория: Спорт | Дата: 07.06.2012 | Комментарии (0)

Про Футбол

Додано випуск програми "Про футбол" за 3 червня 2012 року.

Збірна Україна зіграла два матчі на австрійському полі, запорізький "Металург" вийшов в Прем'єр-лігу, а Григорій Суркіс не висуватиме свою кандидатуру на найближчих виборах голови Федерації футболу України - про це все у сьогоднішньому "ПроФутболі" на 2+2.

Категория: Спорт | Дата: 03.06.2012 | Комментарии (0)

Наше Євро
Додано випуск програми "Наше Євро" за 30 травня 2012 року.
Ейден Макгіді. Шотландець в ірландській збірній
Ейден Макгіді народився і виріс у Шотландії. З 13 років грав за "Селтік", з яким тричі вигравав шотландську прем'єр-лігу і чотири рази - Кубок Шотландії. У 2010 Макгіді перейшов у московський "Спартак", ставши найдорожчим гравцем в історії шотландського футболу. Залишається головне питання - чому Макгіді не грає за Шотландію?
Категория: Спорт | Дата: 30.05.2012 | Комментарии (0)