Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Новини » Шустер Live - 08.02.2015
23:04
Шустер Live - 08.02.2015

Шустер LIVE

Додано випуск програми "Шустер Live" за 8 лютого року.

ГОСТІ ОЛЕКСАНДР РОЙТБУРД - Художник і громадський діяч; ІРИНА ВАННИКОВА - Політик і блогер; ВІТАЛІЙ КАПРАНОВ - Письменник, видавець і громадський діяч, Член експертної комісії Державного агентства України з питань кіно; ІВАН ЛЕНЬО - Музикант, лідер української фолк-рок-групи «Kozak System»; ВАДИМ РАБІНОВИЧ - Народний депутат, «Опозиційний блок», Секретар Комітету ВРУ з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин ПРЯМЕ ВКЛЮЧЕННЯ: АРТЕМІЙ ТРОЇЦЬКИЙ – Москва (Росія), Російський музичний критик, журналіст і телеведучий.

«Шустер Live» - найпопулярніше суспільно-політичне ток-шоу країни. Обговрення найяскравіших подій і найболючіших питань, гарячих дискусій і боротьби протилежних думок. 

Тільки потрібна інформація, тільки впливові гості, тільки грунтовна аналітика, тільки ексклюзивні подробиці, тільки живе обговорення - і тільки ти - головний суддя для кожної думки, яка прозвучить в студії.

Ведучий ток-шоу Савік Шустер.

Телеканал: 5 канал.

Категорія: Новини | | Теги: токшоу, 8 лютого, політика, Шустер LIVE, 2015, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1
Моя мрія здійснилася: я послухала дискусію в спокійному, аргументованому руслі. Навіть Рабінович не так сильно діяв на нерви. Мабуть почну дивитися Шустера, від якого недавно відмовилася.
avatar

Також дивляться: