Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Серіали » Серіал Джамайка. 65 серія (30.11.2012)
13:55
Серіал Джамайка. 65 серія (30.11.2012)
Джамайка

Додано 65 серію драми "Джамайка" за 30 листопада 2012 року.

Інга висловлює своє невдоволення візитом Валентини. Ксюша приходить на черговий допит, а Нінка, в цей час, продовжує витрачати гроші. Толік і Гена обговорюють своє ахове положення. Смирнов повідомляє Рикову про позитивні зрушення в стані Марго. Рикову вдається домовитися з конвоїром про дзвінок Євгенії, яка підтверджує слова Смирнова.

 

Новий серіал виробництва телеканалу "Україна" розповість глядачам про віру, силу характеру і величезне бажання подолати всі труднощі на шляху до мрії. У картині "Джамайка" буде показане життя простих людей, які борються за своє щастя.

Завдяки прекрасній грі акторів, глядачі зможуть поринути в сюжет і відчути себе частиною цієї історії - історії про просте щастя дівчини на прізвисько Джамайка.

Сценарист Тетяна Гнєдаш про новий проект телеканалу "України": "Нашій героїні рано довелося зрозуміти, що готовність чинити опір - це основа самоповаги. Джамайка проходить непростий, повний випробувань шлях для того, щоб навчитися самій визначати свою долю і бути щасливою. Ця історія буде не просто захоплюючою розвагою для наших глядачів. У картини "Джамайка" є шанс стати «важливим фільмом» для багатьох молодих людей, своєрідним посібником зі збереження себе в нинішньому неспокійному і несправедливому світі. Думаю, у нас все вийшло, і наші глядачі, як завжди, будуть з нетерпінням чекати нових зустрічей з новими героями. Приємного перегляду".

Головні ролі в картині виконують Людмила Світова, Дар'я Повєрєннова і Максим Радугін. Головний автор - Тетяна Гнєдаш. Режисери - Ігор Забара та Олег Маслєнніков. Зйомки серіалу проходять недалеко від Києва, в селі Бортничі.

Категорія: Серіали | | Теги: джамайка, 30 ноября, ТРК Украина, трк україна, сериал джамайка, 65 серия | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: