Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Серіали » Серіал Джамайка. 60 серія (23.11.2012)
14:49
Серіал Джамайка. 60 серія (23.11.2012)
Джамайка

Додано 60 серію драми "Джамайка" за 23 листопада 2012 року.

Побачивши Вікторію, Наташа не може стримати своїх почуттів. Іванов трактує її реакцію, як загальний переляк від загальної атмосфери зони. Іванов читає лист нібито від Габі, яке принесла Наташа і пропонує їй екскурсію по зоні. Наташа погоджується. У Марго настає ще одна криза. У цей час, Габі викликає Рикова на чергове побачення, де вона демонструє йому крайню ступінь турботи, уваги і підтримки.  

Новий серіал виробництва телеканалу "Україна" розповість глядачам про віру, силу характеру і величезне бажання подолати всі труднощі на шляху до мрії. У картині "Джамайка" буде показане життя простих людей, які борються за своє щастя.

Завдяки прекрасній грі акторів, глядачі зможуть поринути в сюжет і відчути себе частиною цієї історії - історії про просте щастя дівчини на прізвисько Джамайка.

Сценарист Тетяна Гнєдаш про новий проект телеканалу "України": "Нашій героїні рано довелося зрозуміти, що готовність чинити опір - це основа самоповаги. Джамайка проходить непростий, повний випробувань шлях для того, щоб навчитися самій визначати свою долю і бути щасливою. Ця історія буде не просто захоплюючою розвагою для наших глядачів. У картини "Джамайка" є шанс стати «важливим фільмом» для багатьох молодих людей, своєрідним посібником зі збереження себе в нинішньому неспокійному і несправедливому світі. Думаю, у нас все вийшло, і наші глядачі, як завжди, будуть з нетерпінням чекати нових зустрічей з новими героями. Приємного перегляду".

Головні ролі в картині виконують Людмила Світова, Дар'я Повєрєннова і Максим Радугін. Головний автор - Тетяна Гнєдаш. Режисери - Ігор Забара та Олег Маслєнніков. Зйомки серіалу проходять недалеко від Києва, в селі Бортничі.

Категорія: Серіали | | Теги: джамайка, ТРК Украина, 23 ноября, 60 серия, трк україна, сериал джамайка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: