Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [RU] Пусть говорят. Уравнение с тремя неизвестными - 22.10.2013
14:47
[RU] Пусть говорят. Уравнение с тремя неизвестными - 22.10.2013
Пусть говорят
Додано випуск програми "Пусть говорят" за 22 жовтня 2013 року.

Рівняння з трьома невідомими

Яна Родина - багатодітна мати з Медвежьегорска. Вона народила трьох дочок, але не знає, від кого конкретно її дівчинки з'явилися на світ. Яна припускає, що семирічна Олеся - дочка будівельника Олега, чотирирічна Настя народилася від підприємця Руслана, а дворічна Юля - від водія Ігоря. Але до кінця Яна не впевнена в своїх припущеннях, так як чоловіків у неї було більше.

Напередодні програми чоловіки, яких Яна підозрює у батьківстві, здали аналіз на ДНК, тому що переконані, що не мають відношення до цих дітей. Але мати впевнена , що її припущення виправдаються.

У студії "Нехай говорять" стане відомо, від кого народила своїх дітей багатодітна мати Яна Родина.

«Пусть говорят» - популярне російське ток-шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

Ведучий: Андрій Малахов.

Телеканал: Первый канал (Росія).

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, ОРТ, gecnm ujdjhzn, нехай говорят, Первый канал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: