Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [RU] Пусть говорят. С пожилым лицом - 16.10.2013
13:59
[RU] Пусть говорят. С пожилым лицом - 16.10.2013
Пусть говорят
Додано випуск програми "Пусть говорят" за 16 жовтня 2013 року.

Зі старим обличчям

Сім'я Алькаевих з Усть - Кам'яногірська республіки Казахстан . Ірині всього 30 років , її синові Кирилу - 7. Рідкісна хвороба старить їх особи не по днях , а по годинах. І вони не знають , як цьому протистояти.

Батьки Ірини були абсолютно здорові , але донька народилася не схожу ні на батька , ні на матір. З народження вона страждає невідомою хворобою , яка передчасно зістарила її обличчя і тіло.

Коли жінка завагітніла , вона сподівалася , що народиться здорова дитина . Але синові Ірини у спадок передалася не тільки невідома хвороба, але і глузування і знущання оточуючих.

Рік тому батьки Ірини загинули в автокатастрофі. І тепер Ірина та Кирило залишилися зовсім одні зі своєю бідою.

У студії "Нехай говорять" намагаються зрозуміти , що за загадкова хвороба відняла у жінки молодість і красу , а тепер забирає у її синочка дитинство , а також , як цим людям пережити трагедію , яка у них одна на двох. 

«Пусть говорят» - популярне російське ток-шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

Ведучий: Андрій Малахов.

Телеканал: Первый канал (Росія).

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, gecnm ujdjhzn, нехай говорят, Первый канал, ОРТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: