Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Кохання » (RU) Давай поженимся - 22.01.2013
12:42
(RU) Давай поженимся - 22.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск російської програми "Давай одружимось" за 22 січня 2013 року.

"Пісні замість вечері". 38-річний В'ячеслав одружиться на сентиментальній, дотепній власниці родимки над верхньою губою. В'ячеслав не зможе зацікавитися сором'язливою і мовчазною особливою, не оцінить старання дівчини, яка буде прокладати шлях до його серця через шлунок, але не встоїть перед чарами жінки, яка гарно співає.

За його увагу боролися Віра, Олена і Марія.Друзья порекомендували Олену. Лариса Гузєєва не бачить поруч з В'ячеславом ні одну з претенденток. Роза Сябітова визнала найбільш підходящою кандидатурою Віру. Василина Володіна висловилася за Олену.

Вибір, який роблять женихи та наречені в студії, - це не гра. Брати участь в програмі запрошуються тільки ті, хто насправді жадає знайти свою другу половинку. Це дорослі, що відбулися люди, готові до прийняття найвідповідальнішого у житті рішення. Чим керуються вони в пошуках партнера? Наскільки точно вони розуміють, хто саме їм потрібен? Як зрозуміти, що нам дійсно важливо в майбутньому обранцеві, а що тільки здається важливим? Програма "Давай одружимося!" змушує глядача замислитися над цими питаннями.

Ведучі: Василина Володіна, Лариса Гузєєва, Роза Сябітова.

Виробництво: Первый канал (РФ).

Категорія: Кохання | | Теги: 22 января, перший національний, давай одружимося, давай поженимся | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: