Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Кохання » (RU) Давай поженимся - 17.01.2013
17:30
(RU) Давай поженимся - 17.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск російської програми "Давай одружимось" за 17 січня 2013 року.

"Кар'єрист для юриста". 29-річна Ганна вийде заміж за перспективного кар'єриста, якому вона захоче народити трьох дітей. Ганні не подобаються нерішучі чоловіки. За її увагу боролися Сергій, Андрій та Володимир.

Друзі порадили вибирати Андрія. Лариса Гузєєва сказала, що порекомендувала б героїні Нагієва, так як вона всю передачу демонструвала, що їй ніхто не подобається, а з претендентів ведуча зазначила Сергія. Роза Сябітова порахувала, що найперспективніший претендент Володимир. Василина Володіна додала, що варто вибирати Сергія.

Вибір, який роблять женихи та наречені в студії, - це не гра. Брати участь в програмі запрошуються тільки ті, хто насправді жадає знайти свою другу половинку. Це дорослі, що відбулися люди, готові до прийняття найвідповідальнішого у житті рішення. Чим керуються вони в пошуках партнера? Наскільки точно вони розуміють, хто саме їм потрібен? Як зрозуміти, що нам дійсно важливо в майбутньому обранцеві, а що тільки здається важливим? Програма "Давай одружимося!" змушує глядача замислитися над цими питаннями.

Ведучі: Василина Володіна, Лариса Гузєєва, Роза Сябітова.

Виробництво: Первый канал (РФ).

Категорія: Кохання | | Теги: давай одружимося, 17 января, давай поженимся, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: