Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Кохання » (RU) Давай поженимся - 16.01.2013
17:29
(RU) Давай поженимся - 16.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск російської програми "Давай одружимось" за 16 січня 2013 року.

"Не вміє прощати". 29-річна Ольга вийде заміж за освіченого москвича з зарплатою не менше 150 тисяч рублів і зовнішністю Ештона Катчера. Ольга не готова пов'язати своє життя з бідним студентом і не бачить перспективи у відносинах з чоловіком набагато старше себе. За її увагу боролися Ігор, Олексій і Євген. 

Друзі порадили Ігоря. Лариса Гузєєва з ними погодилася, додавши, що можна розглядати і Олексія. Роза Сябітова сказала, що вона не може бути в даному випадку об'єктивна, і не стала нікого бажати. Василина Володіна наголосила, що якщо когось і радити, то Ігоря, хоча йому можуть подобатися дівчата іншого типажу.

Вибір, який роблять женихи та наречені в студії, - це не гра. Брати участь в програмі запрошуються тільки ті, хто насправді жадає знайти свою другу половинку. Це дорослі, що відбулися люди, готові до прийняття найвідповідальнішого у житті рішення. Чим керуються вони в пошуках партнера? Наскільки точно вони розуміють, хто саме їм потрібен? Як зрозуміти, що нам дійсно важливо в майбутньому обранцеві, а що тільки здається важливим? Програма "Давай одружимося!" змушує глядача замислитися над цими питаннями.

Ведучі: Василина Володіна, Лариса Гузєєва, Роза Сябітова.

Виробництво: Первый канал (РФ).

Категорія: Кохання | | Теги: перший національний, 16 января, давай одружимося, давай поженимся | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: