Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Кохання » (RU) Давай поженимся - 14.11.2012
19:26
(RU) Давай поженимся - 14.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск російської програми "Давай одружимось" за 14 листопада 2012 року.

"Дама з шпіцом". 26-річній Олесі подобаються інтелектуали з хорошими манерами, націлені на серйозні стосунки з однією єдиною дівчиною. Тільки за таким чоловіком вона готова піти хоч на край світу. За увагу Олесі боролися два Сергія і Віталій.
Одна подруга порекомендувала першого Сергія, а інша - другого. Лариса Гузєєва зазначила Віталія. Роза Сябітова порекомендувала першого Сергія. Василина Володіна сказала, що всі претенденти були б раді вийти з героїнею, астролог висловилась на користь другого Сергія.

Вибір, який роблять женихи та наречені в студії, - це не гра. Брати участь в програмі запрошуються тільки ті, хто насправді жадає знайти свою другу половинку. Це дорослі, що відбулися люди, готові до прийняття найвідповідальнішого у житті рішення. Чим керуються вони в пошуках партнера? Наскільки точно вони розуміють, хто саме їм потрібен? Як зрозуміти, що нам дійсно важливо в майбутньому обранцеві, а що тільки здається важливим? Програма "Давай одружимося!" змушує глядача замислитися над цими питаннями.

Ведучі: Василина Володіна, Лариса Гузєєва, Роза Сябітова.

Виробництво: Первый канал (РФ).

Категорія: Кохання | | Теги: 14 ноября, давай поженимся, давай одружимося, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: