Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Кохання » (RU) Давай поженимся - 14.01.2013
17:27
(RU) Давай поженимся - 14.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск російської програми "Давай одружимось" за 14 січня 2013 року.

"Генеральний директор". 30-річний Олександр хотів би зустріти блондинку з блакитними очима, яка буде підтримувати його, розуміти і любити. За його увагу боролися дві Анастасії та Марія.

Друзям сподобалася Марія, але вони порахували, що Олександр піде до першої Анастасії. Роза Сябітова порадила Марію. Лариса Гузєєва зазначила, що Олександру напевно сподобалася перша Анастасія, але йому варто звернути увагу на Марію. Василина Володіна додала, що більш всього Олександру підходить друга Анастасія.

Вибір, який роблять женихи та наречені в студії, - це не гра. Брати участь в програмі запрошуються тільки ті, хто насправді жадає знайти свою другу половинку. Це дорослі, що відбулися люди, готові до прийняття найвідповідальнішого у житті рішення. Чим керуються вони в пошуках партнера? Наскільки точно вони розуміють, хто саме їм потрібен? Як зрозуміти, що нам дійсно важливо в майбутньому обранцеві, а що тільки здається важливим? Програма "Давай одружимося!" змушує глядача замислитися над цими питаннями.

Ведучі: Василина Володіна, Лариса Гузєєва, Роза Сябітова.

Виробництво: Первый канал (РФ).

Категорія: Кохання | | Теги: перший національний, давай одружимося, 14 января, давай поженимся | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: