Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Кохання » (RU) Давай поженимся - 13.11.2012
19:25
(RU) Давай поженимся - 13.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск російської програми "Давай одружимось" за 13 листопада 2012 року.

"Запальний спортсмен". 27-річний Олександр шукає виховану довговолосу дівчину, яка вміє смачно готувати, мити посуд і буде розділяти його любов до спорту. Його ніколи не зацікавлять неохайні і жінки, які палять. За увагу Олександра боролися Вероніка, Наталя і Яна.

Роза Сябітова порадила Наталю, так як в ній поєднуються краса і розум. Лариса Гузєєва погодилася зі свахою, зазначила, що Наталія найбільше підходить Олександру за віком. Василина Володіна додала, що Олександру підходить Наталя і Яна, але вони обидві будуть з ним боротися різними способами.

Вибір, який роблять женихи та наречені в студії, - це не гра. Брати участь в програмі запрошуються тільки ті, хто насправді жадає знайти свою другу половинку. Це дорослі, що відбулися люди, готові до прийняття найвідповідальнішого у житті рішення. Чим керуються вони в пошуках партнера? Наскільки точно вони розуміють, хто саме їм потрібен? Як зрозуміти, що нам дійсно важливо в майбутньому обранцеві, а що тільки здається важливим? Програма "Давай одружимося!" змушує глядача замислитися над цими питаннями.

Ведучі: Василина Володіна, Лариса Гузєєва, Роза Сябітова.

Виробництво: Первый канал (РФ).

Категорія: Кохання | | Теги: давай поженимся, 13 ноября, давай одружимося, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: