Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Кохання » (RU) Давай поженимся - 10.01.2013
17:50
(RU) Давай поженимся - 10.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск російської програми "Давай одружимось" за 10 січня 2013 року.

"Вчитель і вболівальник". 29-річний Юрій шукає дівчину, яка обов'язково повинна бути незалежною, володіти спонтанним характером і усвідомлено підходити до питання народження дитини. Ніколи не одружиться на дівчині, якщо вона буде одягатися, як Стів Джобс. За увагу Юрія боролися Катерина, Юлія та Аріна. Для Юрія співає Поліна Гагаріна. 

Один друг порадив Аріну, інший Юлію. Лариса Гузєєва порекомендувала Катерину. Роза Сябітова також зазначила першу претендентку. Василина Володіна погодилася з співведучими.

Вибір, який роблять женихи та наречені в студії, - це не гра. Брати участь в програмі запрошуються тільки ті, хто насправді жадає знайти свою другу половинку. Це дорослі, що відбулися люди, готові до прийняття найвідповідальнішого у житті рішення. Чим керуються вони в пошуках партнера? Наскільки точно вони розуміють, хто саме їм потрібен? Як зрозуміти, що нам дійсно важливо в майбутньому обранцеві, а що тільки здається важливим? Програма "Давай одружимося!" змушує глядача замислитися над цими питаннями.

Ведучі: Василина Володіна, Лариса Гузєєва, Роза Сябітова.

Виробництво: Первый канал (РФ).

Категорія: Кохання | | Теги: давай одружимося, перший національний, 10 января, давай поженимся | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: