Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Звездные крестные - 03.01.2013
13:30
Пусть говорят: Звездные крестные - 03.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 3 січня 2012.

Вся країна дізналася про актрису Мікаель Дроздовську після того, як на екран вийшли фільми з її участю - «Сім няньок» і «Добровольці». У 41 рік з актрисою трапилося нещастя, вона отруїлася уві сні чадним газом. У Мікаели залишилася дочка Даша, 7-річну дівчинку взяла до себе актриса Алла Будницька, що є хрещеною матір'ю дівчинки, своїх дітей в акторки не було. У нашій студії Алла Будницька повідала нам історію про те, як вона стала матір'ю своєї хрещениці. 

10 років тому одна з сестер Зайцевих - Олена стала хрещеною матір'ю для маленької Ангеліни. Своїх дітей у співачки немає, але вона згодом відмовилася від дівчинки, викресливши її зі свого життя. Чому вона зробила це?

У нашій програмі ми розповімо вам про знаменитих хрещених. Ви дізнаєтеся про те, які узи пов'язують хрещених і хрещеників після обряду хрещення, яку відповідальність накладає це таїнство.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 3 января, пусть говорят, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: