Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Подмосковные вечера - 28.01.2013
10:44
Пусть говорят: Подмосковные вечера - 28.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 28 січня 2012.

Увечері 20 січня в Підмосков'ї на Федора Кисельова напала компанія молодих людей прийнявши його за заробітчанина. Підлітки повалили Кисельова на землю і били його по голові. Коли чоловік перестав чинити опір хулігани забрали у нього телефон і втекли. Ніхто з перехожих не надав допомоги Кисельову. Хуліганів знайшли по гарячих слідах через кілька годин. Вони заперечують свою провину і говорять, що просто проходили повз, а Кисельов сам на них напав і побив одного. Батьки підлітків впевнені, що їх діти не винні. Чому ми не можемо відчувати себе в безпеці вечорами на вулицях міста?

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, перший національний, 28 января | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: