Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Олег Попов. Клоун в изгнании - 02.01.2013
13:11
Пусть говорят: Олег Попов. Клоун в изгнании - 02.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 2 січня 2012.

Довгі роки наша програма розшукувала Олега Попова - знаменитого на весь Радянський Союз клоуна. Ходили чутки, що Олег Попов помер, за іншими даними було відомо, що клоун влаштувався в Європі, але знайти його не представлялося можливим.

Ми знайшли Олега Попова. Сьогодні він живе в Німеччині, відлюдником в Альпах. Виглядає відомий колись клоун чудово, здається, що час не торкнулося його, він усміхнений і веселий. 

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: перший національний, 2 января, пусть говорят | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: