Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Малышка на миллион - 04.01.2013
13:36
Пусть говорят: Малышка на миллион - 04.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 4 січня 2012.

Багато батьків мріють бачити своїх чад зірками подіуму. Дітям наноситься автозагар, їх катують епіляцією тіла, вищипують брови, нарощують вії та волосся. Своїй 8-річній доньці американка Керрі Кемпбелл заради перемоги в конкурсі вирішила вколоти ботокс. Зі своєї дочки, якій всього 6 років, Міккі Вуд зробила копію Барбі, дівчинка перемогла в сотнях конкурсів краси серед дітей, вона прославилася на всю Америку. 

В 4 роки дівчинка з Курська Ксюша Кликова отримала свою корону, перемігши в конкурсі «Маленька міс Росії».

У нашій студії ми спробуємо розібратися сьогодні, з якої причини зростає кількість подібних дитячих конкурсів, а вік маленьких учасниць цих конкурсів зменшується. Почім у мами готові на все, щоб зробити зі своїх дочок переможниць, може бути це спроба здійснити свої нереалізовані мрії або це просто прагнення забезпечити своїм чадам щасливе завтра.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 4 января, перший національний, пусть говорят | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: