Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Убивают по одежке - 30.11.2012
13:37
Пусть говорят: Убивают по одежке - 30.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 30 листопада 2012.

9 листопада відбулася бійка, трапилася вона на автобусній зупинці. Камери зафіксували, що хлопця били, він вискочив на проїжджу частину, але нападники наздогнали його і били далі. Перехожі йшли повз, навіть не намагаючись втрутитися. Відеореєстратор автомобіля, який проїжджав мимо, зафіксував лежачого без руху хлопця. 

Сталася ця бійка в центрі міста Рязані, на одній з головних вулиць. Друзі - Олександр Дудін і Євген Заікін - стояли на зупинці в очікуванні транспорту. До них наблизилися шестеро хлопців, у яких були кастети і ножі. Бандити почали бити хлопців за те, що на них був «не такий» одяг.

Євген Заікін втік від хуліганів, ніж зберіг собі життя, а його 19-річного друга вбили ножем у серце.

Але на цьому трагедія не закінчилася. Рідна сестра убитого Олександра Дудіна викинулася з 9-го поверху. За словами друзів вона занадто сильно переживала через смерть брата.

У студії нашої програми ми постараємося розібратися, чому молодь сьогодні така  жорстока, що одяг є приводом вбити людину.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 30 ноября, пусть говорят, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: