Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Любовь, похожая на сон - 29.11.2012
13:37
Пусть говорят: Любовь, похожая на сон - 29.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 29 листопада 2012.

Народився Вріжу Киракосян здоровою дитиною, він у родині народився четвертим. Коли мати гуляла з ним, то по випадковості з двометрової висоти впустила хлопчика. У нього сильно деформувався хребет, з тих пір Вріжу не може пересуватися і з великими труднощами сидить. Уві сні йому привиділася майбутня дружина Олена Бєлкіна. А через роки прекрасна дівчина вийшла заміж за інваліда, який назавжди прикутий до інвалідного візка. Не завадили їй вмовляння батьків не робити цього. Дівчина переїхала до хлопця в Вірменію з Росії.

Олена рік тому натрапила в інтернеті на звернення Вріжу про допомогу, він намагався зібрати гроші на операцію. Дівчина допомогла йому повернути віру в себе, Вріжу став найщасливішим чоловіком на світі.

Олена подзвонила хлопцю 31 грудня і вони почали спілкуватися щодня. А влітку дівчина зрозуміла, що не може жити без коханого і зважилася на переїзд. Вона полетіла до Вірменії.

Коли дівчина поїхала додому, то мати Вріжу не сподівалася на її повернення. А Вріжу повірив дівчині, він присвячував їй вірші і почав приготування до весілля. Хлопець намалював 30 картин, щоб зібрати необхідні на весілля гроші. Дівчина повернулася в Єреван і була налаштована серйозно.

Щомиті вріжу відчуває болісні болі, йому потрібна дорога операція, успіх якої ніхто не гарантує, оскільки шанс дуже малий.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: перший національний, пусть говорят, 29 ноября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: