Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Телячьи нежности - 28.11.2012
13:36
Пусть говорят: Телячьи нежности - 28.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 28 листопада 2012.

Василя Макєєва - 13-річного підлітка знайшли в корівнику, він був голий, виснажений і в грязі. Хлопчик хворий на ДЦП, за відсутності денного світла він практично став сліпим. Стався цей страшний злочин в селі Кочегури Бєлгородської області.

Хлопчик більше року сусідив з Буяном - телям. Андрій і Марія Макєєва прирекли свого сина на такі муки, це багатодітна сім'я, що побажала здорових своїх нащадків відгородити від Василя. Батьки запевняють, що хлопчик-інвалід став агресивний по відношенню до близьких, він небезпечний для трьох інших дітей.

Хлопчик був відправлений до лікарні органами опіки. Макєєва органи опіки збираються за жорстоке поводження з дитиною позбавити батьківських прав.

У нашій студії ми будемо розбиратися, чому батьки в цій сім'ї люблять тільки здорових дітей? Де у Васі буде краще життя - з батьками або в будинку інвалідів?

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: перший національний, 28 ноября, пусть говорят | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: