Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Не все равно! - 27.11.2012
13:36
Пусть говорят: Не все равно! - 27.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 27 листопада 2012.

У місті Гусь-Хрустальний школярі у вересні цього року на шкільному подвір'ї виявили жінку, яка стікала кров'ю. Жінка була побита і кинута вмирати. Діти стали викликати невідкладну, протягом 40 хвилин вони намагалися переконати диспетчера, що говорять правду. Диспетчер не вірила їм. Діти не здавалися, вони привели поліцейського, якого попросили викликати швидку, а також взяли участь в затриманні людини, який завдав жінці тяжкі ушкодження. Жінка померла до приїзду швидкої, сталося це унаслідок небайдужості дітей та байдужості дорослих.

Шаварш Карапетян - чемпіон з підводного плавання здійснював пробіжку по березі озера вранці 36 років тому. На його очах тролейбус, який був повний людей, впав у воду. Не замислюючись, він кинувся у воду. 20 пасажирів з 92 він врятував, ставши після цього інвалідом, якому довелося забути мрії про спорт.

Павло Куликов - хлопчик, якому всього 9 років, був врятований одним Микитою Терьохіним на риболовлі. Микита ризикував своїм життям.

У Сергієвому Посаді семикласники організували збір грошей для однокласниці Наталії Блохіною, якій потрібні гроші для операції. Дівчинка страждає на рак крові, вона вдячна людям, який відгукнувся на її біду.

У нашій студії ми будемо говорити про людей, які небайдужі до чужого горя, для яких життя інших правіше своєї.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 27 ноября, пусть говорят, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: