Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Девочки из Владика - 26.11.2012
13:21
Пусть говорят: Девочки из Владика - 26.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 26 листопада 2012.

Відеозапис демонструє, як дівчатка з Владивостока - учениці однієї з елітних гімназій - жорстоко б'ють Настю Гілевську, якій 14 років. Розправа знімається на камеру мобільного телефону. Дівчинку б'ють ногами по голові, тягнуть за волосся, головою вдаряють об стіну. Дівчатка-підлітки при цьому відчувають свою безкарність.

Дівчинка, яку били, не чинила опір, вона була так налякана, що боялася поскаржитися. Коли дівчатка виклали відео в інтернет, їхні імена - Вікторія Киричко, Настя Черкашина, Карина Ануфренко - дізналася вся країна.

Нами було проведено своє розслідування, в ході якого з'ясувалося, що такі випадки мали місце. Колишню подругу Вікторія Киричко побила три місяці тому.

У нашій студії ми спробуємо зрозуміти, як стало можливим, щоб підлітки тероризували пів року своїх ровесниць, чому їх бояться і не дають відсіч.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: перший національний, 26 ноября, пусть говорят | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: