Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Египетские папы - 23.11.2012
18:51
Пусть говорят: Египетские папы - 23.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 23 листопада 2012.

Іслам і Амр Мохамед є чоловіками російської громадянки Динари Абдряшітової. Рідним батьком її дочки Аміни, якій 5 років, є Амр. А Іслам - вітчим Аміни. Двоє чоловіки борються за право виховувати дитину. Аміна хоче жити з Ісламом. Чи зможе Амр виправити ситуацію, чи поверне він довіру рідної доньки і дружини? Чи вдасться Ісламу довести, що він буде любити Аміну як рідну дочку?

У студії нашої програми чоловіки Динари зустрінуться вперше. Чи зможуть чоловіки домовитися і прийти до одностайності. Хто ж з них виявиться найбільш гідним для виховання дочки?

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, 23 ноября, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: