Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Плясать от печки - 23.01.2013
13:51
Пусть говорят: Плясать от печки - 23.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 23 січня 2012.

У багатодітній сім'ї Олексія та Ірини Зайцевих з селища Кузнецівка Тверської області виховувалися четверо дітей. 21 грудня 2012 рано вранці без попередження органи опіки увірвалися в будинок Зайцевих і забрали всіх чотирьох дітей. Підставою для вилучення став жахливий холод і бруд у будинку: при 30-градусній погоді температура в будинку наближалася до нуля. 


У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.
Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.
Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.
Категорія: Ток-шоу | | Теги: перший національний, 23 января, пусть говорят | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: