Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Умышленное убийство по неосторожности - 22.11.2012
18:50
Пусть говорят: Умышленное убийство по неосторожности - 22.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 22 листопада 2012.

Близько години ночі 14 червня в магазині Самари камери зафіксували, що чоловік вдарив в обличчя одного з відвідувачів і вискочив з магазина. А через лічені секунди чоловік повернувся і вдарив відвідувача ще 9 разів. Від ударів чоловік упав на підлогу, знепритомнівши. Це не зупинило нападника, він продовжував бити жертву.

Деякі з відвідувачів намагалися його відтягнути від чоловіка, але не змогли. Хлопець почав бити приятеля потерпілого, який спробував захистити його. Наостанок він втиснув ногою череп жертви в підлогу.

Від отриманих травм чоловік помер, а нападнику загрожує 2 роки позбавлення волі за ненавмисне вбивство з необережності.

У нашій студії зібралися гості та експерти, ми спробуємо з'ясувати, що трапилося в магазині тією нещасливою ніччю. Чи навмисно був убитий чоловік або з необережності.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, 22 ноября, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: