Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Турецкий гамбит - 22.01.2013
13:51
Пусть говорят: Турецкий гамбит - 22.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 22 січня 2012.

Чотири роки турецька жінка Гульсум Кабадайі виходжує молодого чоловіка з Росії, який в 2008 році потрапив під машину. Весь цей час молодий чоловік прикутий до ліжка, він нічого не говорить і мало що розуміє. Лікарі збирали його тіло по частинах, шансів вижити практично не було. Страшна аварія забрала в нього не тільки здоров'я, але й минуле. До цих пір невідомо справжнє ім'я цього молодого хлопця. 


У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 22 января, перший національний, пусть говорят | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: