Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Любовь без Веры - 20.11.2012
18:50
Пусть говорят: Любовь без Веры - 20.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 20 листопада 2012.

27 жовтня пропала 24-річна спортсменка з міста Уфи - Віра Фойкіна. Дівчина зі своєю сестрою-близнючкою проводила час в нічному клубі. Як з'ясувалося пізніше, далі проводити час Віра відправилася з Русланом Саяховим - колишнім однокласником, майстром спорту важкоатлетом, 24-річним чемпіоном Росії серед своєї вікової категорії. У 50 км від Уфи через два тижні було виявлено спалене тіло дівчини. Рідні Віри вважають винним у трагедії її однокласника, вони підозрюють, що він згвалтував дівчину і вбив, а потім вирішив знищити докази і спалив.

Руслан Саяхов - це людина, що бачила Віру останнім, після цього він відлетів на Гоа, там юнак знаходиться і на даний момент. Всі його рідні стверджують, що він не винен.

Близькі дівчини і Руслана присутні сьогодні в нашій студії. Що сталося в ту фатальну ніч, чому людина, що бачила Віру останньою, до цих пір не з'явився.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, 20 ноября, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: