Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 26.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: SMS от Антихриста - 19.11.2012
18:50
Пусть говорят: SMS от Антихриста - 19.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 19 листопада 2012.

У Ірини Марушиної, проживає в Нижньогородській області, в серпні цього року органи опіки намірені були забрати дітей, порахувавши, що догляд за дітьми не здійснюється належним чином. Їй повернули дітей, так як жінка довела, що їм буде добре з нею. Через деякий час, а саме 4 листопада, жінка сокирою зарубала синочка, якому виповнився лише рочок і сім місяців. Тіло сина жінка кинула в ставок, а потім через 10 діб вона з'явилася у відділення поліції, щоб заявити про пропажу сина, якого нібито викрали.

В ході допитів Ірина визнала свою провину у вбивстві сина і розповіла, що в SMS вона отримала наказ про вбивство себе і дітей, вона збиралася вбити дворічну Настю, а потім покінчити життя самогубством. Такий наказ їй дав наставник секти «Релігія Антихриста». Ірина збиралася таким чином уникнути кінця світу, який, на думку жінки, повинен наступити 21 грудня цього року. Ірина перебуває за гратами, 2-річну дочку вона повернути не зможе.

У нашій студії ми спробуємо з близькими родичами Ірини зрозуміти, як таке сталося. Чи можна було уникнути страшної трагедії?

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, 19 ноября, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: