Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Балетное дело - 18.01.2013
17:44
Пусть говорят: Балетное дело - 18.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 18 січня 2012.

Минулої ночі на артиста, який керує балетом Великого театру, напали. Сергію Флііну прямо в обличчя хлюпнули кислоту. Невідомий напав на нього поряд з будинком, де проживає артист. Доставлений Сергій був у 36-у Міську лікарню, у нього сильні опіки. Складна операція на очах була зроблена артисту в лікарні. Сергій буде відправлений до Бельгії, в опіковий центр, там йому буде зроблена ще одна складна операція на очах. 

В якості основної версії поліцією розглядається версія, що причиною нападу стала професійна діяльність Сергія. Деякий час тому на адресу артиста почали надходити погрози. Телефон Сергія був заблокований злочинцями напередодні Нового року. В Фейсбук від імені Філіна зловмисники створили сторінку, де публікували вони від його імені подробиці конфліктів у Великому театрі. Артистом нібито висувалися претензії Анатолію Іксанову, який є генеральним директором Великого театру.

Сьогодні ми спробуємо розібратися, хто стоїть за жахливим нападом. З якої причини Філіну учинили таку жорстоку розправу.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: перший національний, 18 января, пусть говорят | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: