Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Надежда для Надежды - 17.01.2013
17:44
Пусть говорят: Надежда для Надежды - 17.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 17 січня 2012.

Жительці невеликого селища в Саратовській області Надії Трифоновій 32 роки, її чоловік Халіл старший на 16 років. У сім'ї двоє дітей - 8-річний Ельвін і 4-річний Самір. Саме молодший син став причинно громадянської війни між подружжям. Халіл переконаний, що дружина нагуляла другу дитину, тому що він народився білявим.


У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: перший національний, 17 января, пусть говорят | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: