Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Мама дорогая! - 16.11.2012
19:03
Пусть говорят: Мама дорогая! - 16.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 16 листопада 2012.

Надія Чурсинова і Світлана Гакова - дві подруги, які проживають в Ставрополі. Вони залишили одних в квартирі своїх малолітніх дітей, дівчата не з'являлися кілька днів, а готової їжі в будинку не було. Троє малюків - Максим, його брат і 3-х річний Микита - їли сиру картоплю і суміші в сухому вигляді.

Через кілька днів сусіди викликали представників органів опіки та поліцію, чуючи постійний плач дітей. Правоохоронні органи розкрили квартиру, діти були виснажені. Малюки на даний момент перебувають в лікарні, органи опіки намір протистояти їх поверненню матерям.

У нашій студії ми спробуємо зрозуміти, як мами малюків змогли залишити їх і куди попрямували. Чому зараз вони намагаються повернути покинутих напризволяще дітей.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 16 ноября, пусть говорят, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: