Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 30.06.2017


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Воробушек - 16.01.2013
17:44
Пусть говорят: Воробушек - 16.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 16 січня 2012.

Вся країна була в шоці, коли 10 місяців тому дізналася про історію 10-річного Микити Воробйова, його фотографії повалили всіх в жах. Микита колись був веселим хлопчиком, але після операції на серці, яка пройшла невдало, він став буквально рослиною і не був здатний на будь-які дії. Але хлопчик потрапив до німецької клініки, не пройшло і декількох місяців, і всі лікарі були здивовані, дитина стала їсти самостійно і посміхатися, а адже його вважали безнадійним.

Як же потрапив хлопчик із дитбудинку до Німеччини на лікування? Чому наша медицина опинилася безсила перед його захворюванням? Сьогодні в нашій студії рідна мама хлопчика, вона від сина живе на відстані 300 км, жінка продає пиріжки.

Мати Микити в нашій студії спробує пояснити свій вчинок, вона відповість на питання, чому вона залишила дитину, у якої був вроджений порок серця. У нашій студії сьогодні сім'я, яка збирається усиновити Микиту, який отримав прізвисько в дитбудинку «Горобчик».

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: перший національний, пусть говорят, 16 января | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: