Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: У разбитого корыта - 15.11.2012
19:02
Пусть говорят: У разбитого корыта - 15.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 15 листопада 2012.

Ольга Гаврилова - мешканка Москви, на сьогоднішній день вона залишилася ні з чим, але ж до цього моменту у неї була і дитина і чоловік, вона була щасливою жінкою. Чоловік Ольги - Микола Коротков - обманом відібрав у неї квартиру і повернувся до своєї колишньої дружини. Але саме страшне, що чоловік відібрав у Ольги їх дочку Машу. Колишня дружина Миколи вже знайома з дівчинкою і хоче її виховати як рідну доньку в квартирі Ольги. 

У студії нашої програми сьогодні зібралися всі учасники конфлікту. Всі разом ми спробуємо зрозуміти, як повернути Ользі дочку і власність, а так само, хто є винуватцем у цій ситуації.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, перший національний, 15 ноября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: