Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Кувырком - 15.01.2013
17:44
Пусть говорят: Кувырком - 15.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 15 січня 2012.

Володимир Щербов і Денис Бураков приїхали з П'ятигорська в якості туристів на Домбай. Вони здійснювали спуск з гори в пластиковій кулі, яка носить ще назву Зобра. Це видовище привернуло багато глядачів. За 300 рублів було обіцяно море задоволення і цілковита безпеку при спуску. Не минуло й кількох хвилин, як трапилася трагедія, сталося це на очах у приголомшених очевидців. Куля летіла з гори, на протязі 800 метрів билася об скелі, вона полетіла у прірву. Серйозні травми отримав Володимир Щербов, а його друг помер.

Сьогодні ми спробуємо зрозуміти, чому звичайна розвага закінчилося загибеллю туриста, хто несе відповідальність за безпеку відпочинку в горах.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 15 января, перший національний, пусть говорят | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: