Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Папина любовь - 14.11.2012
19:02
Пусть говорят: Папина любовь - 14.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 14 листопада 2012.

Своїй 5-річній доньці Любі її батько написав із СІЗО міста Ставрополя лист, його зміст: «Усі ми розуміємо, що я тут несправедливо перебуваю, але мабуть це моя доля - пройти через таке випробування. Я молюся Богу і ви за мене помоліться, ставте свічки ». Батько дівчинки звинувачується в її згвалтуванні. Теща в липні нинішнього року звинуватила Дмитра Будко в страшному злочині, що він протягом кількох років гвалтував дівчинку, свою рідну доньку. Експертиза та свідчення малятка підтвердили підозри бабусі.

Дружина бореться за чоловіка, вона готова йти до кінця і не вірить матері, а Люба говорить, що бабуся змушувала її наговорити на папу перед слідчими.

У студії нашої програми ми постараємося розібратися, що сталося в родині, чи заслужено батько дівчинки перебуває за гратами або справа в ненависті його тещі.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 14 ноября, пусть говорят, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: