Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Лжец - 14.01.2013
17:43
Пусть говорят: Лжец - 14.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 14 січня 2012.

11 січня було знайдено тіло журналістки, тіло було розчленоване. Ірині Кабановой було всього лише 39 років, у журналістки залишилося троє дітей. Тиждень всі в Москві шукали Ірину, її розшукували і в Санкт-Петербурзі, в пошуки включилися навіть добровольці.

З багажника автомобіля «Шкода Феліція» оперативниками були витягнуті клейончасті сумки, а те, що було в сумках, повалило всіх у жах.

Чоловік Ірини, який є ресторатором заявив, що вона пішла 3 січня. Сталася сварка, після якої жінка пішла з дому. Чоловік звертався навіть до допомоги в соціальні мережі. Через три дні заявив він про зникнення. Потім Олексій був заарештований, а правоохоронні органи стверджують, що він зізнався у скоєному.

Сьогодні ми розповімо вам про цю трагедію.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: перший національний, 14 января, пусть говорят | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: