Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Судный день - 13.11.2012
19:02
Пусть говорят: Судный день - 13.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 13 листопада 2012.

Весь світ стежив за жахливим кримінальним злочином. Оксана Макар була жорстоко вбита, зараз справа підходить до логічного завершення. 18-річна дівчинка була жорстоко згвалтована з 8 на 9 березня трьома людьми - Максимом Присяжнюком - чиновником мерії Миколаєва, Євгеном Краснощоком - будівельником, Артемом Погосяну - слюсарем. Дівчину намагалися спалити, щоб слідів злочину не залишилося, але вона обгоріла і вижила, встигнувши назвати тих, хто сотворив з нею жахливий злочин, а потім вона померла. Тетяна Суровицька втратила свою єдину дочку.

Убита горем мати жила з думкою про те, що вбивці буду покарані. Винесення вироку буде оголошено 20 листопада. Якого покарання для них чекає мати дівчинки і що чекає вбивць. Сьогодні в студії програми ми обговоримо це.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 13 ноября, пусть говорят, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: