Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Миллионер из Швейцарии - 12.11.2012
19:02
Пусть говорят: Миллионер из Швейцарии - 12.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 12 листопада 2012.

Яна Барнаш - мешканка Севастополя - кілька років тому познайомилася в Мілані з мільйонером Харольд Карх. Це знайомство сильно змінило життя дівчини. Харольд запропонував Яні руку і серце вже через півроку після першої зустрічі. Довго роздумувати дівчина не стала і покинула рідне місто, виїхавши до нареченого в Швейцарію.

Спільне життя з німецьким мільйонером перетворилося на кошмар. Харольд бив свою дружину навіть під час вагітності. Яна приїхала в Росію і ховається від чоловіка, що намагається відібрати в неї дитину.

У нашій студії ми спробуємо розібратися в тому, з ким повинна проживати маленька донька Яни, з матір'ю або багатим батьком.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, 12 ноября, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: