Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Андрей Малахов и все-все-все! - 10.01.2013
13:37
Пусть говорят: Андрей Малахов и все-все-все! - 10.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 10 січня 2012.

У ведучого Андрія Малахова 11 січня буде день народження. Напередодні святкування він розповість нам про ті випуски програми, які зазначив він для себе в минулому році. Багато історій прозвучало в стінах нашої студії, за наших героїв переживали глядачі з різних куточків країни. Найяскравіші свята й трагічні історії ми обговорювали в програмі «Пусть говорят» у минулому році. Сьогодні про них нагадає нам Андрій Малахов. 

Ви зможете побачити фрагменти із найпам'ятніших випусків передачі. Присвячені ці випуски були Тетяні Васильєвій, Миколі Баскову і Анастасії Волочковій, а також Яні Рудковській та Євгену Плющенко.

Згадає ведучий і програми, присвячені ДНК-тестам, які змогли кардинально змінити долю наших героїв випуску. Героями цих випусків були Вітас, Шура, Єва Польна.

Один з випусків програми був присвячений Іллі Рєзніку і його гучному розлученню, а з іншого випуску ми з вами дізналися про таємниці співачки Олени Свиридової. Прозвучали в нашій програмі одкровення Сергій Пєнкіна, солістів колективу «А-Студіо», в нашій студії відбулися зустрічі синів Володимира Висоцького і Марини Владі, зі своїм батьком після 30-річної розлуки зміг побачитися співак Трохим.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: перший національний, 10 января, пусть говорят | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: