Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Последние каникулы в Мексике - 09.11.2012
20:24
Пусть говорят: Последние каникулы в Мексике - 09.11.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 9 листопада 2012.

У Мексиці, в місті Акапулько, 10 днів тому загинув акробат цирку «Дю Солей», відомого на весь світ. Антон Алфьоров, знаменитий тим, що виконував дуже складні небезпечні трюки, був знайдений в мексиканській в'язниці мертвим.

У загиблого Антона замість обличчя було криваве місиво, кістки його були зламані. До цих пір смерть артиста покрита таємницею. Поліція стверджує, що акробат був затриманий в Акапулько за порушення правопорядку. За версією поліції, коли Антон опинився в камері, то збожеволів, він бився головою об стіни і сам себе забив.

Існують кадри відео, на яких Антон, який був прикутий наручниками до машини поліцейських, кличе свою матір і просить про допомогу.

Після загадкової загибелі хлопця зникла і його мати, яка приїхала відвідати його в Мексику. У місцевій пресі публікувалися повідомлення про те, що жінка була арештована.

Ми розшукали матір Антона Алфьорова, сьогодні в нашій передачі вона поділиться з нами відомостями про те, як прожив останні дні її син. Вона повідає нам і справжню причину його загибелі.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, 9 ноября, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: