Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Маленький роман - 09.01.2013
13:37
Пусть говорят: Маленький роман - 09.01.2013
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 9 січня 2012.

Хлопчикові по імені Рома Григор'єв всього 2,5 рочки. Коли він тільки з'явився на світ, батькам сказали, що малюк завжди буде сліпим, німим і не здатний буде пересуватися. Виявлено було у малюка вкрай рідкісне захворювання, зване мікроцефалія. Рома відрізняється від звичайних дітей, його голова на 20 см менше, ніж у дітей його віку. За словами мами хлопчика, його батько, дізнавшись про страшний діагноз, відмовився від Роми. Чоловік віддав перевагу вигнати жінку і свою дитину з квартири, він не вважає за потрібне платити за лікування хлопчика. Костянтин Григор'єв стверджує, що у вихованні дитини не може брати участь.

У студії нашої програми ми постараємося зрозуміти, чому діагноз малюка зробив його маму і тата ворогами. Чия провина в тому, що матері з дитиною тепер ніде жити. Чи можливо вилікувати страшне захворювання Роми?

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, 9 января, перший національний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: