Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » Пусть говорят: Русский Брейвик - 08.10.2012
20:24
Пусть говорят: Русский Брейвик - 08.10.2012
 Розбір польотів

Додано випуск програми  "Пусть говорят"  за 8 листопада 2012.

У Москві минулим днем ​​сталася трагедія. Дмитро Виноградов - юрист, якому 29 років, в офісі фірми, де він працював, розстріляв колег, загинуло 6 чоловік. П'ятеро померли миттєво, а одна людина померла в лікарні від поранень, не сумісних з життям. Хлопця, який оформив розправу, охрестили «російським Брейвіком», від його рук загинули: Олександр Бірюк, Олена Лапшина, Денис Моїсеєв, Наталія Плеханова, Микита Стрельников, Антон Третьяков. 

7 листопада камери спостереження вранці зафіксували, що вбивця увійшов з великим рюкзаком. Охорона не зупинила його, в цей час працівники охорони розмовляли один з одним, вони не загострили увагу на рюкзаку. Вбивця увійшов в туалет, а вийшов звідти переодягнений і озброєний, він попрямував у фінансовий відділ. Люди, що сиділи в кабінеті, не мали жодного шансу вижити, вони всі були вбиті пострілами в голову.

Незадовго довго до трагедії жорстокий кілер опублікував на своїй сторінці в соціальних мережах наступне: «Я ненавиджу людство! І ненавиджу це життя! Є один спосіб виправдати його - знищити максимальну кількість частинок людського компосту ... »

У студії нашої програми ми постараємося зрозуміти, що послужило причиною страшної трагедії, чи можна було зупинити вбивцю - Дмитра Виноградова.

У студії "Пусть говорят" намагаються розібратися, що за невідома епідемія крокує по світу, чи дійсно це справа рук людських або покарання людям згори, за яким послідує кінець нашої цивілізації.

«Пусть говорят» - популярне російське шоу, аналог американського шоу Опри Вінфрі. Ведучий - Андрій Малахов. Виходить на Першому каналі по буднях в прайм-тайм, з 30 серпня 2005 року по наші дні. У студії гості та глядачі обговорюють життєві проблеми (шлюборозлучні процеси, позбавлення батьківських прав), соціальні та психічні аномалії (злочинність, наркоманія, суїцид, проституція), проблеми загальнодержавного характеру (теракти, міграція, міжнаціональні відносини).

«Пусть говорят» - третя назва ток-шоу для чоловіків Першого каналу з Андрієм Малаховим, перед цим воно називалося «Велике прання» і «П'ять вечорів».

Керівник проекту: Михайло Шаронін.
Шеф-редактори: Лариса Новосьолова, Олена Некрасова, Катерина Кузіна, Наталя Чебарева, Марія Кацал.
Редактори проекту: Марія Максимова, Олександр Чикунов, Маріанна Ребрікова.

Кореспонденти: Олексій Грязнов, Ніна Серебряннікова, Олексій Морозов.

Пом. виконавчого продюсера: Артем Саакян, Михайло Сергєєв.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: пусть говорят, перший національний, 8 ноября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: