Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Музичні » Песня года 2012 (01.01.2013)
11:47
Песня года 2012 (01.01.2013)
Песня года 2012

На телеканалі "Росія" головний концерт країни! Беруть участь всі зірки! Кожного разу в перші дні нового року ми з радістю чуємо позивні улюбленої програми: "Через роки, через відстані, На будь-якій дорозі, в стороні будь Пісні ти не скажеш" до побачення ", Пісня не прощається з тобою ..." І цей рік - не виняток. На сцені "Олімпійського" знову зберуться кращі виконавці, які нагадають про найяскравіших і щасливих хвилинах минає.

Концерт "Пісня року" в Москві - це своєрідне підбиття підсумків. Кожен рік, що минає - це окремий музичний сезон, в якому були свої дебюти і свої провали, злети і падіння. За підсумками кожного музичного сезону зіркове журі відбирає найкращі композиції. Так "Пісня року" в Москві збирає разом давно відомих артистів і тих, хто тільки дебютує на естраді. Вони виконують свої хіти, які користувалися найбільшою популярністю у минулому році. Перегляд цього шоу на телеканалі "Росія" - одна наших новорічних традицій. У багатьох з нас цей фестиваль асоціюється з настанням нового року.

У концерті беруть участь: Софія Ротару, Філіп Кіркоров, Валерій Леонтьєв, Ірина Аллегрова, Олена Ваєнга, Григорій Лепс, Стас Михайлов, Олександр Сєров, Іван Дорн, Нюша, Крістіна Орбакайте, Лариса Доліна, Валерій Меладзе, Олег Газманов, Олександр Буйнов, Ігор Миколаїв, Володимир Пресняков, Лев Лещенко, Лайма Вайкуле і багато інших.

Ведучі: Дмитро Губернієв і Марія Сіттель, Микола Басков і Ольга Шелест.

Телеканал: Россия 1 (Росія).

Категорія: Музичні | | Теги: песня года, концерт, 31 декабря, пісня року | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: