Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.06.2017


Головна » Кулінарія » Пекельна кухня-2. Випуск 2 (Адская кухня) - 18.01.2012
15:52
Пекельна кухня-2. Випуск 2 (Адская кухня) - 18.01.2012
Пекельна кухня-2

Додано другий випуск програми "Пекельна кухня-2" за 18 січня 2012 року.

У попередньому випуску програму "Пекельна кухня" покинула Аліса Єловенкова, яку шеф визначив зовсім байдужою до всього, що відбувалося навколо, з чим вона не погодилася. Після цього шеф дав завдання кожній команді порадитися і вибрати лідера та визначити, хто кращий на процесі і побажав напруженої ночі.

На "Пекельній кухні" не до сну. По-перше, усі ще під враженням від подій першої вечері, а по-друге, треба ж привітати Гію з народженням доньки. Отже, що принесе новий день на "Пекельній" кухні"?

Перший ранок на "Пекельній кухні". Дівчата, схоже, забули настанови шефа, всю ніч розважались і продовжують це робити зранку. У синьої команди зранку теж немає настрою до перемог. Але на "Пекельній кухні" довго не поспиш, бо проґавиш сирену на конкурс і власну перемогу. 

Перший конкурс на "Пекельній кухні": перший кухар в Україні має не лише смачно готувати, але й вміти правильно заготувати продукти. Скільки грамів важить перемога? Другий конкурс - приготування українського обіду. Третій - візит на свиноферму. "Пекельна кухня" - сьогодні буде гаряче!Категорія: Кулінарія | | Теги: один плюс один, 1 плюс 1, пекельна кухня, 18 января, сезон 2, выпуск 2, Адская кухня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: