Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Ток-шоу » [НТВ] Говрим и показываем. Рожу — не могу! (18.10.2013)
20:39
[НТВ] Говрим и показываем. Рожу — не могу! (18.10.2013)
Говорим и показываем

Додано випуск програми "Говорим и показываем с Леонидом Закошанским" На НТВ за 18 жовтня 2013 року.

Народжу - не можу!

Жінку привезли до пологового будинку з переймами кожні сім хвилин. Але її не прийняли, сказавши: «Ось будуть кожні п'ять хвилин, тоді і приїжджай!». У підсумку народжувати довелося прямо на підлозі пологового відділення.

Інші пологи трапилися в ліфті, що застряг, а ще одна жінка стала матір'ю під час операції на головному мозку. Подробиці екстремальних пологів - у студії «Говоримо і показуємо».

«Говоримо і показуємо» з Леонідом Закошанським - щоденне інформаційне ток-шоу з елементами спеціального розслідування. Темою кожної програми стане найбільш обговорювана новина країни. Що б не сталося, в студії завжди виявляться безпосередні учасники подій, а глядачі побачать ексклюзивні відеоматеріали, адже мета програми - не тільки говорити, а й показувати, не тільки обговорювати проблему, а й розібратися, чому це сталося, хто винен і як із цим жити далі.

Є проекти, в яких багато говорять. Ну і нехай кажуть. А в новому ток-шоу на НТВ - говорять і показують. В прямому ефірі, на очах у всієї країни!

Телеканал: НТВ, Росія.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: говорим и показываем, 17 октября, НТВ, леонид закошанский | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: