Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 23.12.2017


Головна » Інтелектуальні ігри » Найрозумніший - 18.02.2012
16:37
Найрозумніший - 18.02.2012
Самый умный

Додано випуск програми "Самый умный" за 18 лютого 2012 року.

Молодша ліга. Друга відбіркова гра

У Клубі Найрозумніших - другий відбірковий поєдинок молодшої ліги, і всім абсолютно очевидно - у цій грі нас чекає не тільки поєдинок знань, а й боротьба характерів! Все ще діти, але вже доросліші, учасники покажуть, що особисті якості нітрохи не менш важливі для перемоги, ніж інтелектуальні здібності!

"Найрозумніший" - мегапопулярний телепроект, шоу, що диктує моду на знання, ерудицію та всебічний розвиток, стабільно приваблює широку телеаудиторію в Україні та Росії.

Знання - найдорожчий капітал! Це вам скаже будь-хто з учасників турніру. Аби потрапити на телешоу, школярі пройшли відбірні турніри, де довелося продемонструвати неабияку ерудицію  у всіх царинах знань - від футболу до античного мистецтва.

Вчитися - це прикольно! Так вважають всі, хто бодай раз змагався на звання найрозумнішої дитини.  Адже "Найрозумніший"  - тепер не просто телепрограма - це величезний клуб цікавих особистостей, які разом спілкуються, разом зростають і …продовжують грати. Спершу у Молодшій лізі, згодом - у Старшій та "Золотій".

Розумним бути модно!

Телеканал: Інтер.

Ведуча: Тіна Канделакі.

Категорія: Інтелектуальні ігри | | Теги: 18 февраля, Интер, младшая лига, самый умный, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: